Obchodno - technický zástupca
Bratislavský kraj, Trnavský kraj

Cemix, s.r.o.
Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru: Plný úväzok
Termín nástupu: ASAP
Mzdové podmienky (brutto): 1 800 EUR/mesiac, 30% prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Účelom tejto pozície je zabezpečiť, aby výrobky Cemix boli použité v jednotlivých väčších objektoch v čo najväčšom rozsahu.

  • Rokovania so zákazníkmi podľa pripraveného harmonogramu a cieľov návštev (viď. CRM)
  • Spolupráca s odbornými realizačnými a stavebnými firmami v regióne
  • Vyhľadávanie cieľových skupín zákazníkov s prioritou získania nových obchodných partnerov medzi obchodnými aj realizačnými firmami
  • Zaistenie podpory predaja u svojich zákazníkov (vzorky, tlačoviny a iné vybavenie)
  • Odovzdávanie informácií o novinkách v rámci sortimentu
  • Riešenie zákazníckych reklamácií - zápis z miestneho šetrenia, vr. robenie fotodokumentácie
  • Zaistenie odborných produktových školení a technického poradenstva pre obchodných partnerov (personál predajcov, realizačné firmy, projektanti)
  • Aktívne vyhľadávanie príležitostí na rozšírenie skladového portfólia výrobkov Cemix u stálych obchodných partnerov
  • Priama zodpovednosť za dosiahnuté predajné výsledky vo zverenom regióne
  • Zabezpečovanie administratívnych prác požadovaných zamestnávateľom podľa stanoveného procesu – ponuky, zákazky, výkazy, reporting, firemná databáza kontaktov, aktuálny kalendár
  • Reprezentácia spoločnosti v rámci akcií organizovaných zamestnávateľom alebo obchodnými partnermi
  • Pôsobenie na platobnú morálku obchodných partnerov a dodržiavanie postupu zamestnávateľa pri riešení dlhodobých pohľadávok
  • Pravidelný reporting informácií z trhu
  • Komunikácia a jednanie so zákazníkmi a ostatnými obchodnými partnermi
  • Zúčastniť sa porád obchodu a prípadne iných oddelení
  • Riadiť sa a kontrolovať dodržiavanie platných smerníc  Cemix s.r.o. a ostatných prevádzkových predpisov spoločnosti
  • Dodržiavať pracovnú zmluvu a riadiť sa pokynmi a príkazmi nadriadenej osoby alebo kolektívnych dohôd
  • Dodržiavanie smerníc pre objednávanie tovaru a riešenie reklamácií
  • Dodržiavanie predpisov a služobných postupov pre poskytovanie obchodných podmienok zákazníkom
  • Zabezpečenie ochrany interných informácií a mlčanlivosti voči tretím osobám, a to aj po skončení pracovného pomeru
  • Svedomité zabezpečovanie administratívnych prác požadovaných zamestnávateľom, a to jednotným štýlom za použitia firemných dokumentov a elektronických šablón (ponuky, zákazky, výkazy áut, reporting, firemná databáza kontaktov, a iné)
  • Aktívne sebavzdelávanie na základe informácií a možností poskytnutých zamestnávateľom
  • Efektívne hospodárenie so zverenými prostriedkami (služobný automobil, mobil, počítač, pracovné náradie a vybavenie)
  • Správne vystupovanie a vzorná reprezentácia spoločnosti

Zamestnanecké výhody, benefity:

  • Služobný automobil, mobilný telefón, laptop
  • Príspevok na rekreáciu
  • Koncernová podpora
  • Odborné zaškolenie
  • Práca v dynamickej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní:

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore: stavebné, obchodné, technické

Ostatné znalosti:

  • Microsoft Excel – Mierne pokročilý
  • Microsoft Word – Mierne pokročilý
  • Microsoft PowerPoint – Mierne pokročilý

Vodičský preukaz: B

Prax na pozícii/v oblasti: obchodu, stavby

Počet rokov praxe: 2

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • Prax minimálne 2 roky v oblasti obchodu a stavebníctva
  • Komunikatívnosť, zodpovednosť, flexibilita, samostatnosť, tímový hráč, lojálnosť
  • Kreatívnosť a nadšenie pri obchodovaní
  • Tímová spolupráca

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti: Spoločnosť Cemix, s.r.o. je súčasťou rakúskej nadnárodnej skupiny Lasselsberger – patríme medzi popredných európskych výrobcov suchých omietkových a maltových zmesí, disperzných produktov, keramických materiálov a surovín. Na slovenskom trhu ponúkame ucelené systémové rady produktov, ktoré sú komplexným riešením od hrubej stavby až po finálne úpravy. Vďaka vlastnému výskumu aj vývoju dokážeme rýchlo reagovať na nové potreby trhu a držíme krok s najnovšími trendami.

Počet zamestnancov: 50–99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Soňa Chmurová
Tel.: +421910720288
E-mail: poslať životopis

Odporučiť ponuku známemu