Obsluha strojných zariadení, baličky
Veľké Leváre

Cemix, s.r.o.
Miesto práce: Veľké Leváre, Slovensko
Druh pracovného pomeru: Plný úväzok
Termín nástupu: ASAP
Mzdové podmienky (brutto): 1 200 EUR/mesiac prémie za splnenie plánu, 13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • Máte skúsenosti s obsluhou strojov vo výrobe?

  • Máte skúsenosti s VZV?

  • Hľadáte rád riešenia a realizujete ich?

Náplň práce:

  • Obsluha strojov vo výrobe suchých stavebných hmôt

  • Obsluha VZV

  • Kontrola priebehu výroby a dodržiavanie pracovných postupov

Zamestnanecké výhody, benefity:

  • Práca v stabilnej, zahraničnej a dynamickej spoločnosti
  • Odborné zaškolenie
  • Koncernová podpora

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme, len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore: nezáleží

Prax na pozícii/v oblasti: výroba

Počet rokov praxe: 1

Pozica je vhodná pre absolventa: áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • 1 rok skúsenosti vo výrobe

  • Skúsenosti s obsluhou strojov

  • Výhodou elektrotechnická odborná spôsobilosť min. §21 – Elektrotechnik

  • Zodpovedný a aktívny prístup k práci

  • Samostatnosť, rozhodnosť, flexibilita

Inzerujúca spoločnosť

Spoločnosť Cemix, s.r.o. je súčasťou rakúskej nadnárodnej skupiny Lasselsberger – patríme medzi popredných európskych výrobcov suchých omietkových a maltových zmesí, disperzných produktov, keramických materiálov a surovín. Na slovenskom trhu ponúkame ucelené systémové rady produktov, ktoré sú komplexným riešením od hrubej stavby až po finálne úpravy. Vďaka vlastnému výskumu aj vývoju dokážeme rýchlo reagovať na nové potreby trhu a držíme krok s najnovšími trendami.

Počet zamestnancov: 50–99 zamestnancov

Kontakt:

Kontaktná osoba: Bc. Soňa Chmurová
Tel.: +421910720288
E-mail: Sona.Chmurova@cemix.sk

Odporučiť ponuku známemu