Technológ kvality a vedúci laboratória
Veľké Leváre

Cemix, s.r.o.
Miesto práce: Veľké Leváre, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru: Plný úväzok
Termín nástupu: ihneď
Mzdové podmienky (brutto): 1 300 - 1 400 EUR/mesiac20% prémiová zložka 13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • vykonáva skúšky kvality vody (závody s vlastnou studňou)

  • vykonáva kontrolu (mesačné inventúry) stavu chémie a fólií, zapisuje   motohodiny, kontrola lekárničiek

  • mesačné kontroly expirácií tovaru

  • zodpovedá za dodržiavanie a aktualizáciu kontrolného a skúšobného plánu a technologických postupov súvisiacich s prípravou, výrobou a vývojom na danom závode

  • je zodpovedný za spracovanie a stav kusovníkov v rámci riadiaceho systému SAP pre všetky výrobky na danom závode

  • je zodpovedný za vedenie databázy výrobných receptúr a ich zadávanie do riadiacich systémov

  • metrológ závodu = zabezpečuje činnosti súvisiace s organizáciou a riadením podnikovej metrológie, prípravou a dodržiavaním metrologického poriadku a jeho kontrolou vrátane vedenia príslušnej dokumentácie

  • kontroluje stav a zabezpečuje podmienky pre udržiavanie a ošetrovanie strojného vybavenia a zariadenia, meradiel a laboratórneho vybavenia

  • kontroluje dodržiavanie technologických postupov výroby, kvalitatívnych požiadaviek na produkty a procesy výroby

  • spolupracuje s útvarom vývoja a podieľa sa na vývoji nových výrobkov

  • v spolupráci s útvarom vývoja vykonáva návrhy a možnosti zmien surovín

  • vyhodnocuje a navrhuje vhodné preventívne a nápravné opatrenia v rámci výroby za účelom dodržania alebo zvýšenia kvalitatívnych parametrov produktov alebo podmienok výroby

  • technicky vyhodnocuje a spracováva podklady pre riešenie sťažností, reklamácií

  • audity Systém riadenia výroby = je auditovanou osobou za výrobný závod, zúčastňuje sa všetkých auditoy

  • riadenie prevádzkových laboratórií v závodoch Veľké Leváre a TrebišovMonitoring trhu a trendov v oblasti stavebných hmôt

Zamestnanecké výhody, benefity:

  • Mobilný telefón
  • Laptop
  • Služobné vozidlo
  • Príspevok na rekreáciu
  • 13.plat

Informácie o výberovom konaní

V súčasnej dobe hľadáme schopného človeka ktorý sa vyzná v stavebných hmotách, má skúsenosti s vedením prevádzkového laboratória. Táto pozícia vyžaduje aj cestovanie do závodu na východe.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore: stavebné, chemické

Jazykové znalosti: Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti:

  • Microsoft Excel – Pokročilý
  • Microsoft Word – Pokročilý
  • Microsoft PowerPoint – Pokročilý

Vodičský preukaz: B

Prax na pozícii/v oblasti: výroba, technológie

Počet rokov praxe: 2

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • 2 roky skúsenosti z výroby stavebných materiálov na podobnej pozícii výhodou
  • vzdelanie stavebného zamerania výhodou
  • samostatnosť, rozhodnosť, cieľavedomosť, zodpovednosť, lojálnosť, tímový hráč

Inzerujúca spoločnosť

Spoločnosť Cemix, s.r.o. je súčasťou rakúskej nadnárodnej skupiny Lasselsberger – patríme medzi popredných európskych výrobcov suchých omietkových a maltových zmesí, disperzných produktov, keramických materiálov a surovín. Na slovenskom trhu ponúkame ucelené systémové rady produktov, ktoré sú komplexným riešením od hrubej stavby až po finálne úpravy. Vďaka vlastnému výskumu aj vývoju dokážeme rýchlo reagovať na nové potreby trhu a držíme krok s najnovšími trendami.

Počet zamestnancov: 50–99 zamestnancov

Kontakt:

Kontaktná osoba: Bc. Soňa Chmurová
Tel.: +421910720288
E-mail: poslať životopis